Vítejte na našem webu!
Julinka Nejedlá
 • Už školkáček
 • Jmeniny: 10. prosince
 • Znamení: VÁHY
 • Domácky: Julča, Julinka, Jula, Julka,
       Juliška, Lili, Lia
 • Puvod jména: latinský
 • Význam jména: božská; zářící, mladá
 • Narozena přesně v: 17.10.2008 v 02:07 hod
  Porodní hmotnost: 3310 g
  Porodní délka: 48 cm
  Rodiče: Gabriela Sängerová
  Michal Nejedlý

  VÁHY
  Znamení: vzdušné
  Vládce znamení: Venuše
  Povaha: sanquinická
  Šťastná léta: 30-37
  Soulad se znamením: Blíženci, Vodnář
  Souvztažná barva: vodově zelená
  Souvztažný kov: měď
  Podřízená část těla: ledviny, močový měchýř
  Kámen znamení: chryzokol, jadeit, růženín, korál, karneol, smaragd, turmalín, topas, smaragd
  Šťastná čísla: 7, 49, 175, 1225
  Šťastný den: středa
  Šťastná květina: pomněnka
  Duchovní ochránce: Athene


  Charakteristika:
  Ve znamení Vah se většinou rodí milí a sympatičtí lidé, kteří podvědomě usilují o vnitřní i vnější harmonii. Tito lidé jsou převážně intelektuálně zaměření, s hlubokým citovým životem. Radují se z každého příjemně prožitého dne. Mají hluboký vztah k umění a dobré předpoklady pro vlastní uměleckou tvorbu. Milují šperky, vkusné oblečení, zábavu, hudbu a tanec. Mají vyvinutý smysl pro spravedlnost a jsou ochotni pomoci svým bližním. Jsou nakloněni poctivým kompromisům. Nebojí se střetů, ale raději volí klid a mír. V případě, že pohár přeteče stanovenou mez, mohou se ze své rovnováhy prudce "vychýlit". Jejich vadou může být nadměrná citlivost a sklon k netrpělivosti. Celková bezstarostnost může vést k lehkomyslnému nakládání s penězi. Váhy milují svobodu a nezávislost, ale nedokážou žít osaměle. Společnost a harmonické partnerství pro ně znamená velmi mnoho.

  Zdraví:
  Lidé Váhy by si měli dopřávat dostatek odpočinku. Citlivě reagují na tělesnou i psychickou nerovnováhu a špatně snášejí stres a disharmonii. Když onemocní, potřebují hodně odpočinku, klid a povzbuzující slova. Měli by si dát větší pozor na konzumaci alkoholu než jiní. K nejcitlivějším místům patří ledviny a bederní oblast. Potíže s ledvinami mohou souviset s problémy v partnerském životě.

  Pracovní předpoklady:
  Pracovní prostředí Vah musí být upravené, klidné a příjemné. Musí se cítit dobře i mezi spolupracovníky. Váhy by se měly vyhnout zaměstnáním, která jsou vystavena přílišnému napětí a stresu. Realisticky odhadují své možnosti, proto si nekladou přehnané cíle. Instinktivně vědí, že potřebují táhnout za jeden provaz, aby byly úspěšným týmem. Některé příležitosti jim mohou uniknout pro jejich obtížné a dlouhé rozhodování. Uplatní se jako výtvarníci, aranžéři, kadeřníci. Dosahují úspěchů v uměleckém světě. Smysl pro spravedlnost uplatní jako politici, právníci, notáři a diplomaté.
   
  Láska:
  Váhy jsou kouzelné a půvabné. Snadno se zamilují na první pohled. Jejich láska však může mít krátké trvání. Bytostně touží po partnerské rovnosti. Jsou šťastné, když partneři oceňují jejich city. Ženy - Váhy v sobě mají hodně ženskosti. Jsou dobré matky, ale nemívají v oblibě některé domácí práce. Od svých partnerů vyžadují pozornost, lichotky a květiny. Muži bývají vynalézaví v lásce. Jsou taktní a elegantní. Bývají dobrými manželi, i když občas nedokáží říci "ne" jiné ženě, která se jim líbí. Váhy se dobře snášejí se Střelcem, Vodnářem, Blíženci, Lvem a Pannou. Nemají rády Kozorohy a Berany.
  Autor
  Michal Nejedlý, tvůrce a spisovatel tohoto webu.
  ?ekání na oslavu

  Nové komentáře